Добро пожаловать на наш екстрим форум

Объявление

Начиная с 5 марта 2008 года, прозьба всем юзерам(лузерам:) печятать на форуме русским языком (или латинском шрифтом)!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Добро пожаловать на наш екстрим форум » Trial » Forumul e mort sau nu?


Forumul e mort sau nu?

Сообщений 1 страница 14 из 14

Опрос

Forumul e mort sau nu?
da, forumul asta suge!

66% - 2
nuuu! suntem cat frunza shi iarba!

33% - 1
Голосов: 3

1

the forum is dead

Отредактировано REDDEVIL (2008-07-22 02:20:13)

0

2

plea e m-am zaibit sa creez numa eu teme noi la care nimi nu scrie nik (nishi un coment)stau plea ca nishti pidari pe scaun shi ashteapta raspunsuri , da hz de la cine

P.S. shi vor ca forumu sa nu moara!!!

0

3

BOT style!!!!!))))))

0

4

ba dalbenilor, eu hren poimi, prosta ni6 un pidar nu intra pe forum..... adika sint numa vreo cativa care mai fregventeaza forumu da lu restu lii in pula, 6i sa fuck eu?
wai baklanule tu cand nah te catai sau esh prin ora6, mai da la 4aini6i 6 niubi6i saitu, vez ca nimi nu stie de el ple...... asta se refera la tati 6iobenii di pi forum.....

0

5

plea pe forum intra vreo 5 oameni
da la tatz liii in fpadla sa scrie !!!!

0

6

farumu e cacat   nahuia el vabshe trebuie / daca de facut ap de facut sheva normal / dar un forum sal faci normal tebuie multi oameni dar noi santem putini /  mai bine eshi afara si il trimeti pe cineva in fata nahui decat aici /   Domnul pendali te multumim pentru forumul tau macar ca ai facut shiva/  daaaaar nie numi plac forumurile eu pot odata in 5 ani sa scriu ceva/  lasa sa munceasc aaltii care mai pricep in saituri / eu am dat linkul la baieti din ukraina rusia au spussssssss ca e cacat /  tak shto 4ort zakatai matrasi

+1

7

estestveno ca e cacat daca nimi nu vra sa intri, sh eu imi pierd interesul sa fuck ceva mai pisdato aici.......prosta is dobitoci toti, tampiti nam cuvinte, numa stiu sa vina pe alaturi, sh sa daie intrebari stupide A KAK VI ATO ZDELALI? WAW HA4U I IA TAK UMETI, dalbeniuri odnim slovom karo4e nam despre sini grai )

0

8

ehh blea

0

9

Faustв„ў
shi bhai???

0

10

NistoR написал(а):

shi bhai???

lasal in pace sufera de nedaibit! XD

0

11

NistoR
REDDEVIL
Amandoi vats luat valizele sh graurii sh ats luato la vale :D daca vb seva neclar scrietini in PM :D:D

0

12

Faustв„ў
n-am intzeles nik!!!!
vb mha pe romana!!!!ORTOGRAFIK!!!

0

13

NistoR
uai am scris clar daca ceva nu ati inteles apu scrietimi in pm fraza pe care nu ati inteleso ! )

0

14

=))))

0


Вы здесь » Добро пожаловать на наш екстрим форум » Trial » Forumul e mort sau nu?